Już niedługo 30 września, dlatego to idealna pora aby zadbać o prezent na Dzień Chłopaka. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które mogą do Ciebie trafić nawet w ciagu 24h. Idealnie na ostatnią chwilę :).

Inteligentny prezent na Dzień Chłopaka.

Na dobry początek pomysłów na idealny prezent na Dzień Chłopaka mam coś, co jest z jednej strony jest bardzo użyteczne, a z drugiej jest fajnym gadżetem. O czym mowa? Oczywiście o inteligentnym oświetleniu. Zdaję sobie sprawę, że prezent w postaci żarówki nie jest jakoś wyjątkowo sexy, ale może ucieszyć nie tylko nerda.

Dlaczego inteligentne oświetlenie jest idealnym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka?

Wkręcenie żarówki, czy przyklejenie LEDowych paneli od Nanoleaf to kilka minut. Po instalacji od razu można w pełni cieszyć się nową zabawką. Następnie wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby zmienić nastrój w domu na bardziej romantyczny.

Inteligentne żarówki to dobry pomysł na pierwszy krok dla kogoś, kto chciałby ze swojego mieszkania uczynić takie w typie Smart Home. Nie wymagają żadnej dodatkowej instalacji, specjalistycznej wiedzy, czy ekipy remontowe. Żarówki wkręca się w istniejące oprawki, panele LED przykleja w wybranym miejscu, podobnie jak taśmy led. Cała instalacja i konfiguracja jest banalnie prosta i szybka, dzięki czemu po kilku minutach można stworzyć pierwsze automatyzacje.

Bo atmosfera jest ważna! Zarówno ta romantyczna, jak i podczas zwykłej imprezy, wspólnego oglądania filmów, czy grania na konsoli lub komputerze. Inteligentne oświetlenie sprawi, że po jednym kliknięciu całe wnętrze się przeistoczy w zupełnie nowe. A wykorzystując wbudowany mikrofon w panelach led, będziecie mogli nie tylko usłyszeć muzykę, jak i zobaczyć.

Stylowy prezent dla chłopaka.

W ramach stylowych prezentów na Dzień Chłopaka można byłoby zaproponować fajną parę butów od New Balance. Co nie jest złym pomysłem, a nawet bardzo dobrym. Szczególnie, że przy takich dostępności kolorów i modeli masz pewność, że wybierzesz taką, której Twój chłopak nie ma. Ale, ale… Nie oszukujmy się, jeżeli Twój chłopak ma choć w sobie odrobinę z gadżeciarza to wypadałoby wybrać coś z tej kategorii. I tu pojawia się Withings ze swoimi zegarkami.

Wśród całej oferty Withings znajdziesz zegarki, które nie tylko są stylowe dzięki swojej klasycznej formie. W ich wnętrzu ukryto technologie. Technologie dzięki której można śledzić swoje postępy w ćwiczeniach, wykonać badanie EKG, sprawdzić saturacje krwi, czy po prostu zobaczyć powiadomienia.

Pomysł na prezent z tych nieoczywistych i szalonych.

Pora na pomysł, który nawet mnie by zaskoczył, gdybym to dostał. Coś, co jest tak szalone i nieoczywiste, że aż chce to mieć, chociażby dla samej radości posiadania. O czym mowa? Mowa o butelce! Co może być zaskakującego i nieoczywistego w butelce na wodę? Otóż wiele. Po pierwsze to oczywiście inteligenta butelka, która zadba o odpowiednie nawodnienie. Poprzez powiadomienia i śledzenie ilości wypitej wody pomoże w wyrobieniu nawyku częstego picia i jednocześnie ułatwi osiągnięcie prawidłowego nawodnienia organizmu.

Inteligencja butelki po chwili zastanowienia nie jest czymś niesamowitym, ale Hidrate zrobiło coś jeszcze. Dorzuciło oczywiście podświetlenie. Z jednej strony fajne, bo butelka poprzez diody led informuje, że czas na łyka wody. Z drugiej strony totalne szaleństwo, no bo kto to widział, żeby butelka się świeciła? Takie lekkie science-fiction.

Prezent dla prawdziwego fana Apple.

Jeżeli Twój chłopak, podobnie jak ja, musi mieć najnowszego iPhone’a w dniu premiery, to możesz go zaskoczyć prezentem w postaci etui. W tym przypadku wybór nie jest najłatwiejszy z racji na mnogość wzorów, kolorów i materiałów.