Inteligentne oświetlenie

Odkryj nanoleaf

Nanoleaf to firma, która jest pionierem w dziedzinie nowoczesnego i oryginalnego oświetlenia wnętrz.  Twórcy Nanoleaf uważają, że ludzie powinni współpracować, aby przesuwać granice technologii w jej obecnym kształcie.
Podczas procesu twórczego Nanoleaf bierze pod uwagę wszystkie procesy, które mogą doprowadzić naszą planetę do stanu pełnej równowagi, przy jednoczesnym budowaniu innowacyjności i rentowności firmy.

poznaj Produkty nanoleaf

Inteligentne oświetlenie od Nanoleaf to oryginalny sposób na ożywienie każdej przestrzeni i stworzenie idealnego nastroju na każdą okazję.

Panele LED

Trójkąty, kwadraty lub sześciokątny to kształty, za pomocą których możesz zbudować zjawiskowe i oryginalne oświetlenie.

INTELIGENTNA ŻARÓWKA

Idealna na początek przygody z inteligentnym oświetleniem. Ponad 16mln kolorów, szeroki zakres bieli oraz harmonogramy dostosowane do planu dnia.

Paski led

Przy pomocy pasków LED zmienisz w prosty sposób nastrój w całym domu. Użyj ich do wyróżnienia najważniejszych dla Ciebie miejsc.

Najważniejsze cechy

Dlaczego powinieneś wybrać produkty Nanoleaf? To proste!

ŁĄCZ KSZTAŁTY

Modułowe panele zostały zaprojektowane tak, aby móc łączyć różne kształty w celu tworzenia świetlnej mozaiki.

DOTYK

Steruj światłami dotykając poszczególnych paneli. Dotknięcie paneli umożliwia szybką zmianę stylu świateł lub trybu pracy.

UKŁAD

Panele automatycznie wykrywają w jaki sposób zostały połączone. Dzięki tej funkcjonalności bezproblemowo ustawisz kolor dla każdego panelu oddzielnie.

16 MILIONÓW KOLORÓW

Stwórz odpowiednią atmosferę na każdą okazję za pomocą ulubionych kolorów lub dowolnych odcieni bieli.

ZOBACZ RYTM

Dzięki funkcji Rhythm oświetlenie w Twoim domu odwzoruje ulubioną muzykę lub dźwięki.

ŁATWA INSTALACJA

Zainstaluj panele na ścianie bez wiercenia. Użyj do tego dołączonej do zestawu dwustronnej taśmy montażowej.

Nanoleaf APP

Połącz ze sobą wszystkie swoje produkty Nanoleaf w dedykowanej aplikacji. Steruj nimi, twórz kompozycje kolorystyczne lub korzystaj z gotowych. W aplikacji możesz zautomatyzować różnorodne akcje, w zależności od pory dnia, czy godziny.

Masz pytania?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Nanoleaf napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

12 + 3 =

Zobacz Inspiracje nanoleaf

Zainspiruj się jednym z wnętrzarskich trendów 2021. Wykorzystaj panele, paski i inteligentne żarówki, aby stworzyć oryginalne oświetlenie dopasowane do stylu Twojego wnętrza.

Wnętrze pełne natury

Połącz się z naturą wypełniając swój dom roślinami i organicznymi dekoracjami, takimi jak świeczniki z drewna wyrzuconego przez morze lub jutowe kosze.

pantone popup

Połącz dwa kolory roku 2021 wybrane przez Pantone – Illuminating Yellow i Ultimate Grey, dzięki którym stworzyć zrównoważone i pełne optymizmu wnętrze.

RUSTIC VOGUE

Nadaj swojemu wnętrzu charakteru wiejskiego domku. Ten ten efekt łącząc ze sobą antyki, ciepłe barwy i lekko „znoszone” materiały.

Nowoczesne lata '80

Baw się zakrzywionymi lub geometrycznymi kształtami łącząc ze sobą odważne kolory i tekstury.

blask neonów

Neonowe oświetlenie wraca do łask. Dzięki odważnym kolorom stworzysz szykowne wnętrze, idealne na sesje zdjęciowe na Instagram.